Alliofil (Allii sativi bulbus + Urticae folium – tabletka dojelitowa) | Poznańskie Zakłady Zielarskie „Herbapol” S.A.

Alliofil [Allii sativi bulbus + Urticae folium] (tabletka dojelitowa). W skład tego produktu wchodzą: Urticae folium, Allii sativi bulbus. Producentem tego produktu jest Poznańskie Zakłady Zielarskie „Herbapol” S.A., oraz posiada zezwolenie na sprzedaż które jest ważne do: Bezterminowy (procedura rejestracji: NAR).

Informacje o leku/produkcie medycznym:

Skład/substancje czynne: Urticae folium, Allii sativi bulbus
Typ produktu: ludzki
Moc/stężenie: 200 mg + 53,5 mg
Forma produktu: tabletka dojelitowa

Producent: Poznańskie Zakłady Zielarskie "Herbapol" S.A.
Numer zezwolenia: 00062
Ważność zezwolenia: Bezterminowy
Procedura rejestracji: NAR
ATC: A13A

Informacje o składnikach leku

urticae folium - Verte (łac. obróć) – słowo umieszczane na końcu stronicy (recto), wskazujące, że dalszy ciąg tekstu znajduje się na odwrocie (na stronie verso). Umieszczane głównie na ulotkach i folderach, a także na notatkach odręcznych, kiedy zachodzi obawa, że czytelnik nie domyśli się, iż dalszy ciąg znajduje się na odwrocie; głównie wtedy, gdy z tekstu nie wynika, że będzie on kontynuowany. Odpowiednikiem polecenia verte w tekstach gazetowych najczęściej jest dopisek typu cd. na str. 14 – umieszczony pod ostatnim łamem; często znak graficzny.

allii sativi bulbus - Czosnek pospolity, czosnek zwyczajny (Allium sativum L.) – gatunek byliny (w uprawie jako roślina dwuletnia lub jednoroczna) należący do rodziny amarylkowatych (podrodzina czosnkowych). Jest warzywem, przyprawą i rośliną leczniczą znaną zwykle tylko pod nazwą rodzajową, jako czosnek. Pochodzi z Azji Środkowej, skąd rozprzestrzeniony został jako roślina uprawna do Europy i północnej Afryki, z czasem trafił na inne kontynenty. Rozprzestrzeniany w postaci rozmnażanych wegetatywnie kultywarów, pochodzących od dziko rosnących w Azji południowo-zachodniej roślin, opisywanych jako gatunek Allium longicuspis Rgl.

(Pochodzenie informacji o składnikach produktu: Wikipedia)

Powered by bazalekow.eu