Avishield ND B1 (Szczepionka przeciw rzekomemu pomorowi ptaków (chorobie Newcastle), żywa – liofilizat do podania w wodzie do picia) | Genera Inc.

Lek (weterynaryjny) o nazwie Avishield ND B1 – substancja aktywna: Szczepionka przeciw rzekomemu pomorowi ptaków (chorobie Newcastle), żywa (liofilizat do podania w wodzie do picia). W skład tego produktu wchodzą: Szczepionka przeciw rzekomemu pomorowi ptaków (chorobie Newcastle), żywa. Producentem tego produktu jest Genera Inc., oraz posiada zezwolenie na sprzedaż które jest ważne do: 2023-11-26 (procedura rejestracji: DCP).

Informacje o leku/produkcie medycznym:

Skład/substancje czynne: Szczepionka przeciw rzekomemu pomorowi ptaków (chorobie Newcastle), żywa
Typ produktu: weterynaryjny
Moc/stężenie: -
Forma produktu: liofilizat do podania w wodzie do picia

Producent: Genera Inc.
Numer zezwolenia: 2828
Ważność zezwolenia: 2023-11-26
Procedura rejestracji: DCP
ATC: QI01AD06

Informacje o składnikach leku

żywa - Żywa pagina – wiersz tekstu umieszczony nad kolumną tekstową lub u dołu kolumny; może zawierać takie informacje jak nazwisko autora, tytuł dzieła, tytuł rozdziału lub podtytuł, a w encyklopediach i słownikach tytuł pierwszego lub ostatniego hasła (lub jego pierwszą sylabę) na stronie. Żywa pagina powinna mieścić się w jednym wierszu nie wypełniającym całej szerokości kolumny. Występuje na wszystkich stronach oprócz strony przedtytułowej, przytutułowej (frontyspis), tytułowej, redakcyjnej, strony z dedykacją/mottem, pierwszej strony spisu treści, wszelkich stron przed rozpoczynającym książkę spisem treści, wewnętrznych stron tytułowych, wakatów i kolumn szpicowych. Często nie umieszcza się też pagin na stronicach zawierających tylko ilustracje. Jeżeli pagina żywa jest umieszczana na górnym lub dolnym marginesie, to na pierwszych stronicach rozdziałów należy ją usunąć.

(Pochodzenie informacji o składnikach produktu: Wikipedia)

Powered by bazalekow.eu