Optimum Tabletki uspokajające Labofarm powlekane (Preparat złożony – tabletka powlekana) | Laboratorium Farmaceutyczne Labofarm Sp. z o.o. Sp. k.

Optimum Tabletki uspokajające Labofarm powlekane [Preparat złożony] (tabletka powlekana). W skład tego produktu wchodzą: Valerianae radix, Lupuli flos, Melissae folium, Leonuri cardiacae herba. Producentem tego produktu jest Laboratorium Farmaceutyczne Labofarm Sp. z o.o. Sp. k., oraz posiada zezwolenie na sprzedaż które jest ważne do: Bezterminowy (procedura rejestracji: NAR).

Informacje o leku/produkcie medycznym:

Skład/substancje czynne: Valerianae radix, Lupuli flos, Melissae folium, Leonuri cardiacae herba
Typ produktu: ludzki
Moc/stężenie: -
Forma produktu: tabletka powlekana

Producent: Laboratorium Farmaceutyczne Labofarm Sp. z o.o. Sp. k.
Numer zezwolenia: 19897
Ważność zezwolenia: Bezterminowy
Procedura rejestracji: NAR
ATC:

Informacje o składnikach leku

valerianae radix - Trejos Devynerios (Trzy Dziewiątki, 999, Trojanka litewska) – litewska nalewka ziołowa produkowana przez firmę Stumbras z Kowna. Zawiera wyciąg z 27 ziół (po 9 ziół gorzkich, 9 piekących i 9 aromatycznych) i od tej liczby pochodzi nazwa wyrobu.

lupuli flos - Trejos Devynerios (Trzy Dziewiątki, 999, Trojanka litewska) – litewska nalewka ziołowa produkowana przez firmę Stumbras z Kowna. Zawiera wyciąg z 27 ziół (po 9 ziół gorzkich, 9 piekących i 9 aromatycznych) i od tej liczby pochodzi nazwa wyrobu.

melissae folium - Verte (łac. obróć) – słowo umieszczane na końcu stronicy (recto), wskazujące, że dalszy ciąg tekstu znajduje się na odwrocie (na stronie verso). Umieszczane głównie na ulotkach i folderach, a także na notatkach odręcznych, kiedy zachodzi obawa, że czytelnik nie domyśli się, iż dalszy ciąg znajduje się na odwrocie; głównie wtedy, gdy z tekstu nie wynika, że będzie on kontynuowany. Odpowiednikiem polecenia verte w tekstach gazetowych najczęściej jest dopisek typu cd. na str. 14 – umieszczony pod ostatnim łamem; często znak graficzny.

leonuri cardiacae herba - Serdecznik pospolity (Leonurus cardiaca L.) – gatunek rośliny wieloletniej należący do rodziny jasnotowatych. Nazwy ludowe: gęsia stopa, lisi ogon, lwie serce.

(Pochodzenie informacji o składnikach produktu: Wikipedia)

Tagi: , , ,

Powered by bazalekow.eu