Original Tymianek i Podbiał (Thymi herbae extractum spissum + Tussilaginis farfarae folii extractum spissum – pastylki twarde) | Omega Pharma Poland Sp. z o.o.

Lek Original Tymianek i Podbiał – substancja aktywna: Thymi herbae extractum spissum + Tussilaginis farfarae folii extractum spissum (pastylki twarde). Zawiera w składzie: Tussilaginis farfarae folii extractum spissum (4, 5 – 6, 0:1) ekstarhent – woda do ekstrakcji, Thymi extractum fluidum. Wyprodukowała go firma: Omega Pharma Poland Sp. z o.o., oraz posiada zezwolenie na sprzedaż które jest ważne do: Bezterminowy (procedura rejestracji: NAR).

Informacje o leku/produkcie medycznym:

Skład/substancje czynne: Tussilaginis farfarae folii extractum spissum (4, 5 - 6, 0:1) ekstarhent - woda do ekstrakcji, Thymi extractum fluidum
Typ produktu: ludzki
Moc/stężenie: 100 mg + 100 mg
Forma produktu: pastylki twarde

Producent: Omega Pharma Poland Sp. z o.o.
Numer zezwolenia: 00733
Ważność zezwolenia: Bezterminowy
Procedura rejestracji: NAR
ATC: R02AA20

Informacje o składnikach leku

5 - 6 - Mi-6 (ros. Ми-6) (oznaczenie NATO Hook) – radziecki ciężki śmigłowiec transportowy konstrukcji Michaiła Leontjewicza Mila. Był to pierwszy w ZSRR śmigłowiec transportowy o udźwigu ładunku wewnątrz ładowni 12000 kg, a na zaczepach zewnętrznych 9000 kg. Budowany w kilku wersjach: dźwigowej, pasażersko-transportowej, przeciwpożarowej i transportowej. Od 1963 stosowany w wojsku, jak i w zastosowaniach cywilnych. W Polsce użytkowany od 1974 roku i wycofany z eksploatacji w latach 90. XX wieku. Produkowany jako dźwig powietrzny oznaczony jako Mi-10, posłużył też jako baza do budowy jeszcze większego śmigłowca Mi-12.

(Pochodzenie informacji o składnikach produktu: Wikipedia)

Powered by bazalekow.eu