Tlen medyczny Eurogaz 99,5% gaz do inhalacji (Oxygenium – gaz do inhalacji sprężony lub skroplony) | EUROGAZ-BOMBI H.Choroszucha Z.Choroszucha Spółka jawna

Tlen medyczny Eurogaz 99,5% gaz do inhalacji [Oxygenium] (gaz do inhalacji sprężony lub skroplony). W skład tego produktu wchodzą: Oxygenium. Producentem tego produktu jest EUROGAZ-BOMBI H.Choroszucha Z.Choroszucha Spółka jawna, oraz posiada zezwolenie na sprzedaż które jest ważne do: Bezterminowy (procedura rejestracji: NAR).

Informacje o leku/produkcie medycznym:

Skład/substancje czynne: Oxygenium
Typ produktu: ludzki
Moc/stężenie: 99,5%
Forma produktu: gaz do inhalacji sprężony lub skroplony

Producent: EUROGAZ-BOMBI H.Choroszucha Z.Choroszucha Spółka jawna
Numer zezwolenia: 10462
Ważność zezwolenia: Bezterminowy
Procedura rejestracji: NAR
ATC: V03AN01

Informacje o składnikach leku

oxygenium - Tlen (O, łac. oxygenium) – pierwiastek chemiczny o liczbie atomowej 8, niemetal z grupy tlenowców w układzie okresowym. Stabilnymi izotopami tlenu są 16O (stanowi ponad 99% tlenu naturalnego), 17O oraz 18O. Tlen w stanie wolnym występuje w postaci cząsteczek dwuatomowych O2 oraz trójatomowych – ozonu O3 (głównie w ozonosferze). Szczególną jego odmianą jest odkryty w latach 90. XX w. „czerwony tlen” o wzorze O4. Tlen jest paramagnetykiem. Ciekły tlen ma barwę niebieską. Stały tlen znany jest w sześciu odmianach alotropowych.

(Pochodzenie informacji o składnikach produktu: Wikipedia)

Powered by bazalekow.eu