Versifel CVR (szczepionka przeciwko panleukopenii, herpeswirozie i kaliciwirozie kotów – liofilizat i rozpuszczalnik do sporządzania zawiesiny do wstrzykiwań) | Zoetis Polska Sp. z o.o.

Lek o nazwie Versifel CVR (szczepionka przeciwko panleukopenii, herpeswirozie i kaliciwirozie kotów / liofilizat i rozpuszczalnik do sporządzania zawiesiny do wstrzykiwań). W skład tego produktu wchodzą: wirus panleukopenii kotów (FPV), herpeswirus kotów typu 1 (FVR), kaliciwirus kotów (FCV). Producentem tego produktu jest Zoetis Polska Sp. z o.o., oraz posiada zezwolenie na sprzedaż które jest ważne do: Bezterminowy (procedura rejestracji: NAR).

Informacje o leku/produkcie medycznym:

Skład/substancje czynne: wirus panleukopenii kotów (FPV), herpeswirus kotów typu 1 (FVR), kaliciwirus kotów (FCV)
Typ produktu: weterynaryjny
Moc/stężenie: -
Forma produktu: liofilizat i rozpuszczalnik do sporządzania zawiesiny do wstrzykiwań

Producent: Zoetis Polska Sp. z o.o.
Numer zezwolenia: 1962
Ważność zezwolenia: Bezterminowy
Procedura rejestracji: NAR
ATC: QI06AD02

Informacje o składnikach leku

wirus panleukopenii kotów fpv - Panleukopenia kotów (łac. Panleucopenia infectiosa felinum). Znana również jako: zakaźne zapalenie jelit kotów, tyfus koci, nosówka kotów (ang. Feline distemper), agranulocytoza. Jest to zakaźna, wysoce zaraźliwa, wirusowa choroba wszystkich kotowatych. Przebiega z objawami zapalenia układu pokarmowego, wraz z towarzyszącą leukopenią. Choroba występuje na całym świecie.

(Pochodzenie informacji o składnikach produktu: Wikipedia)

Powered by bazalekow.eu