FAQ

Poniżej znajdziesz listę najczęściej zadawanych pytań na temat naszej bazy leków. Jeżeli masz inne pytanie, napisz do nas.

Naszą misją jest uproszczenie dostępu do pewnych informacji na temat leków i produktów medycznych, w celu zwiększenia świadomości osób korzystających z tych substancji. Ponadto docelowo chcemy stworzyć zgraną społeczność wokół tematyki leków – tak by możliwe było uzyskanie niezależnych opinii od użytkowników poszczególnych substancji.

Nasz rejestr powstaje w oparciu o publiczne bazy udostępniane przez właściwe urzędy, w związku z tym dane prezentowane na naszej stronie są bardzo wysokiej jakości. Ponadto nasze rozwiązania automatycznie uzupełniają te dane dodatkowymi informacjami pozyskiwanymi z innych publicznych źródeł. Jednak ze względu na to że duża część procesów odbywa się automatycznie, nie możemy dać gwarancji na kompletność i wiarygodność wszystkich informacji prezentowanych na naszej stronie. Dokładamy jednak wszelkich starań aby dane te na bieżąco korygować i reagować na wszystkie uwagi i zgłoszenia naszych odwiedzających.

Nasze zaawansowane systemy pozyskują dane z wielu źródeł i łączą je ze sobą tak aby stworzyć jak najbardziej pełny obraz produktu. Głównym źródłem danych są publiczne rejestry leków publikowane przez urzędy. Dodatkowo pobieramy dane z wielu innych publicznych źródeł, a także nasi redaktorzy uzupełniają część danych ręcznie.

W ŻADNYM WYPADKU! Nasza strona pełni jedynie rolę informacyjną i uzupełniającą, nie może być traktowana jako wiedza specjalistyczna, ani NIE MOŻE stanowić substytutu rozmowy z lekarzem lub farmaceutą. Zawsze przed zażyciem jakiegokolwiek leku skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą! Nasz serwis nie bierze odpowiedzialności za zastosowanie praktyczne wiedzy zawartej na naszej stronie, bądź też pochodzącej z komentarzy.

Load More


Powered by bazalekow.eu