Cevac Meta L (Szczepionka przeciw zakażeniom metapneumowirusem ptaków (syndromowi dużej głowy), żywa – liofilizat do sporządzania roztworu do wstrzykiwań) | Ceva Animal Health Polska Sp. z o.o

Lek o nazwie Cevac Meta L (Szczepionka przeciw zakażeniom metapneumowirusem ptaków (syndromowi dużej głowy), żywa / liofilizat do sporządzania roztworu do wstrzykiwań). W skład tego produktu wchodzą: Szczepionka przeciw zakażeniom metapneumowirusem ptaków (syndromowi dużej głowy), żywa. Producentem tego produktu jest Ceva Animal Health Polska Sp. z o.o, oraz posiada zezwolenie na sprzedaż które jest ważne do: 2022-11-30 (procedura rejestracji: DCP).

Informacje o leku/produkcie medycznym:

Skład/substancje czynne: Szczepionka przeciw zakażeniom metapneumowirusem ptaków (syndromowi dużej głowy), żywa
Typ produktu: weterynaryjny
Moc/stężenie: -
Forma produktu: liofilizat do sporządzania roztworu do wstrzykiwań

Producent: Ceva Animal Health Polska Sp. z o.o
Numer zezwolenia: 2724
Ważność zezwolenia: 2022-11-30
Procedura rejestracji: DCP
ATC: QI01AD01

Informacje o składnikach leku

żywa - Żywa pagina – wiersz tekstu umieszczony nad kolumną tekstową lub u dołu kolumny; może zawierać takie informacje jak nazwisko autora, tytuł dzieła, tytuł rozdziału lub podtytuł, a w encyklopediach i słownikach tytuł pierwszego lub ostatniego hasła (lub jego pierwszą sylabę) na stronie. Żywa pagina powinna mieścić się w jednym wierszu nie wypełniającym całej szerokości kolumny. Występuje na wszystkich stronach oprócz strony przedtytułowej, przytutułowej (frontyspis), tytułowej, redakcyjnej, strony z dedykacją/mottem, pierwszej strony spisu treści, wszelkich stron przed rozpoczynającym książkę spisem treści, wewnętrznych stron tytułowych, wakatów i kolumn szpicowych. Często nie umieszcza się też pagin na stronicach zawierających tylko ilustracje. Jeżeli pagina żywa jest umieszczana na górnym lub dolnym marginesie, to na pierwszych stronicach rozdziałów należy ją usunąć.

(Pochodzenie informacji o składnikach produktu: Wikipedia)

Powered by bazalekow.eu