Depakine Chrono 300 (Natrii valproas + Acidum valproicum – tabletki powlekane o przedłużonym uwalnianiu) | Sanofi-Aventis Sp. z o.o.

Lek o nazwie Depakine Chrono 300 (Natrii valproas + Acidum valproicum / tabletki powlekane o przedłużonym uwalnianiu). W skład tego produktu wchodzą: Acidum valproicum, Natrii valproas. Producentem tego produktu jest Sanofi-Aventis Sp. z o.o., oraz posiada zezwolenie na sprzedaż które jest ważne do: Bezterminowy (procedura rejestracji: NAR).

Informacje o leku/produkcie medycznym:

Skład/substancje czynne: Acidum valproicum, Natrii valproas
Typ produktu: ludzki
Moc/stężenie: 200 mg + 87 mg
Forma produktu: tabletki powlekane o przedłużonym uwalnianiu

Producent: Sanofi-Aventis Sp. z o.o.
Numer zezwolenia: 06943
Ważność zezwolenia: Bezterminowy
Procedura rejestracji: NAR
ATC: N03AG01

Informacje o składnikach leku

acidum valproicum - Kwas walproinowy (kwas 2-propylowalerianowy) – organiczny związek chemiczny z grupy kwasów karboksylowych, lek o właściwościach przeciwdrgawkowych. Jest związkiem, z którego wywodzi się szereg leków zwanych walproinianami, stosowanych w leczeniu padaczki i choroby afektywnej dwubiegunowej: amid kwasu walproinowego, walproinian sodu, walproinian wapnia, walproinian magnezu.

natrii valproas - Kwas walproinowy (kwas 2-propylowalerianowy) – organiczny związek chemiczny z grupy kwasów karboksylowych, lek o właściwościach przeciwdrgawkowych. Jest związkiem, z którego wywodzi się szereg leków zwanych walproinianami, stosowanych w leczeniu padaczki i choroby afektywnej dwubiegunowej: amid kwasu walproinowego, walproinian sodu, walproinian wapnia, walproinian magnezu.

(Pochodzenie informacji o składnikach produktu: Wikipedia)

Powered by bazalekow.eu