Depakine Chronosphere 100 (Natrii valproas + Acidum valproicum – granulat o przedłużonym uwalnianiu) | Sanofi-Aventis Sp. z o.o.

Depakine Chronosphere 100 to lek ludzki – a jego forma to granulat o przedłużonym uwalnianiu. Jego skład to: Acidum valproicum, Natrii valproas. Producent to Sanofi-Aventis Sp. z o.o.. Uzyskane zezwolenie jest ważne do: Bezterminowy.

Informacje o leku/produkcie medycznym:

Skład/substancje czynne: Acidum valproicum, Natrii valproas
Typ produktu: ludzki
Moc/stężenie: (66,66 mg + 29,03 mg)/sasz.
Forma produktu: granulat o przedłużonym uwalnianiu

Producent: Sanofi-Aventis Sp. z o.o.
Numer zezwolenia: 11950
Ważność zezwolenia: Bezterminowy
Procedura rejestracji: NAR
ATC: N03AG01

Informacje o składnikach leku

acidum valproicum - Kwas walproinowy (kwas 2-propylowalerianowy) – organiczny związek chemiczny z grupy kwasów karboksylowych, lek o właściwościach przeciwdrgawkowych. Jest związkiem, z którego wywodzi się szereg leków zwanych walproinianami, stosowanych w leczeniu padaczki i choroby afektywnej dwubiegunowej: amid kwasu walproinowego, walproinian sodu, walproinian wapnia, walproinian magnezu.

natrii valproas - Kwas walproinowy (kwas 2-propylowalerianowy) – organiczny związek chemiczny z grupy kwasów karboksylowych, lek o właściwościach przeciwdrgawkowych. Jest związkiem, z którego wywodzi się szereg leków zwanych walproinianami, stosowanych w leczeniu padaczki i choroby afektywnej dwubiegunowej: amid kwasu walproinowego, walproinian sodu, walproinian wapnia, walproinian magnezu.

(Pochodzenie informacji o składnikach produktu: Wikipedia)

Powered by bazalekow.eu