Dr Reckeweg R5 (Preparat homeopatyczny – krople doustne, roztwór) | Pharmazeutische Fabrik Dr Reckeweg & Co GmbH

Lek Dr Reckeweg R5 – substancja aktywna: Preparat homeopatyczny (krople doustne, roztwór). Zawiera w składzie: Atropa belladonna D1, Carbo vegetabilis, Chamomilla recutita, Lycopodium clavatum, Ethanolum, Semecarpus anacardium D6. Wyprodukowała go firma: Pharmazeutische Fabrik Dr Reckeweg & Co GmbH, oraz posiada zezwolenie na sprzedaż które jest ważne do: Bezterminowy (procedura rejestracji: NAR).

Informacje o leku/produkcie medycznym:

Skład/substancje czynne: Atropa belladonna D1, Carbo vegetabilis, Chamomilla recutita, Lycopodium clavatum, Ethanolum, Semecarpus anacardium D6
Typ produktu: ludzki
Moc/stężenie: -
Forma produktu: krople doustne, roztwór

Producent: Pharmazeutische Fabrik Dr Reckeweg & Co GmbH
Numer zezwolenia: IL-2994/LNH
Ważność zezwolenia: 2020-02-10
Procedura rejestracji: NAR
ATC:

Informacje o składnikach leku

chamomilla recutita - Rumianek pospolity (Matricaria chamomilla L.) – gatunek rośliny z rodziny astrowatych. W stanie dzikim występuje w Europie po 63° 45'N oraz na terenie Uralu, Kaukazu, Azji Mniejszej, Iranu, Afganistanu i Indii. Zawleczony do Ameryki Północnej i Australii. W polskiej florze archeofit. W Polsce pospolity, uprawiany także jako roślina lecznicza (obecnie w uprawie głównie poliploidy dające o ok. 50% wyższy plon od gatunku).

lycopodium clavatum - Widłak goździsty, widłak babimór (Lycopodium clavatum L.) – gatunek rośliny kosmopolitycznej z rodziny widłakowatych (Lycopodiaceae). Rośnie na całym świecie w klimacie umiarkowanym. W Polsce pospolity na niżu i w górach. Status gatunku w florze Polski: gatunek rodzimy.

ethanolum - Etanol, alkohol etylowy, C2H5OH – organiczny związek chemiczny z grupy alkoholi.

(Pochodzenie informacji o składnikach produktu: Wikipedia)

Powered by bazalekow.eu