Farfaron (Tussilaginis farfarae folii extractum spissum – syrop) | Grzegorz Nowakowski Przedsiębiorstwo Produkcji Farmaceutycznej „GEMI”

Farfaron to lek ludzki – a jego forma to syrop. Jego skład to: Tussilaginis farfarae folii extractum spissum (4, 5 – 6, 0:1) ekstarhent – woda do ekstrakcji. Producent to Grzegorz Nowakowski Przedsiębiorstwo Produkcji Farmaceutycznej „GEMI”. Uzyskane zezwolenie jest ważne do: Bezterminowy.

Informacje o leku/produkcie medycznym:

Skład/substancje czynne: Tussilaginis farfarae folii extractum spissum (4, 5 - 6, 0:1) ekstarhent - woda do ekstrakcji
Typ produktu: ludzki
Moc/stężenie: 325 mg/5 ml
Forma produktu: syrop

Producent: Grzegorz Nowakowski Przedsiębiorstwo Produkcji Farmaceutycznej "GEMI"
Numer zezwolenia: 10384
Ważność zezwolenia: Bezterminowy
Procedura rejestracji: NAR
ATC:

Informacje o składnikach leku

5 - 6 - Mi-6 (ros. Ми-6) (oznaczenie NATO Hook) – radziecki ciężki śmigłowiec transportowy konstrukcji Michaiła Leontjewicza Mila. Był to pierwszy w ZSRR śmigłowiec transportowy o udźwigu ładunku wewnątrz ładowni 12000 kg, a na zaczepach zewnętrznych 9000 kg. Budowany w kilku wersjach: dźwigowej, pasażersko-transportowej, przeciwpożarowej i transportowej. Od 1963 stosowany w wojsku, jak i w zastosowaniach cywilnych. W Polsce użytkowany od 1974 roku i wycofany z eksploatacji w latach 90. XX wieku. Produkowany jako dźwig powietrzny oznaczony jako Mi-10, posłużył też jako baza do budowy jeszcze większego śmigłowca Mi-12.

(Pochodzenie informacji o składnikach produktu: Wikipedia)

Powered by bazalekow.eu