Liść Pokrzywy (Urticae folium – zioła do zaparzania) | Zakład Konfekcjonowania Ziół „FLOS” Elżbieta i Jan Głąb spółka jawna

Lek (ludzki) o nazwie Liść Pokrzywy – substancja aktywna: Urticae folium (zioła do zaparzania). W skład tego produktu wchodzą: Urticae folium. Producentem tego produktu jest Zakład Konfekcjonowania Ziół „FLOS” Elżbieta i Jan Głąb spółka jawna, oraz posiada zezwolenie na sprzedaż które jest ważne do: Bezterminowy (procedura rejestracji: NAR).

Informacje o leku/produkcie medycznym:

Skład/substancje czynne: Urticae folium
Typ produktu: ludzki
Moc/stężenie:
Forma produktu: zioła do zaparzania

Producent: Zakład Konfekcjonowania Ziół "FLOS" Elżbieta i Jan Głąb spółka jawna
Numer zezwolenia: 02195
Ważność zezwolenia: Bezterminowy
Procedura rejestracji: NAR
ATC:

Informacje o składnikach leku

urticae folium - Verte (łac. obróć) – słowo umieszczane na końcu stronicy (recto), wskazujące, że dalszy ciąg tekstu znajduje się na odwrocie (na stronie verso). Umieszczane głównie na ulotkach i folderach, a także na notatkach odręcznych, kiedy zachodzi obawa, że czytelnik nie domyśli się, iż dalszy ciąg znajduje się na odwrocie; głównie wtedy, gdy z tekstu nie wynika, że będzie on kontynuowany. Odpowiednikiem polecenia verte w tekstach gazetowych najczęściej jest dopisek typu cd. na str. 14 – umieszczony pod ostatnim łamem; często znak graficzny.

(Pochodzenie informacji o składnikach produktu: Wikipedia)

Powered by bazalekow.eu