Nobilis ND Clone 30 liofilizat i rozpuszczalnik do sporządzania zawiesiny dla kur (Szczepionka przeciw rzekomemu pomorowi ptaków (chorobie Newcastle), żywa – liofilizat i rozpuszczalnik do sporządzania zawiesiny) | Intervet International B.V.

Lek Nobilis ND Clone 30 liofilizat i rozpuszczalnik do sporządzania zawiesiny dla kur – substancja aktywna: Szczepionka przeciw rzekomemu pomorowi ptaków (chorobie Newcastle), żywa (liofilizat i rozpuszczalnik do sporządzania zawiesiny). Zawiera w składzie: wirus rzekomego pomoru drobiu szczep Clone 30, żywy. Wyprodukowała go firma: Intervet International B.V., oraz posiada zezwolenie na sprzedaż które jest ważne do: Bezterminowy (procedura rejestracji: NAR).

Informacje o leku/produkcie medycznym:

Skład/substancje czynne: wirus rzekomego pomoru drobiu szczep Clone 30, żywy
Typ produktu: weterynaryjny
Moc/stężenie: -
Forma produktu: liofilizat i rozpuszczalnik do sporządzania zawiesiny

Producent: Intervet International B.V.
Numer zezwolenia: 0851
Ważność zezwolenia: Bezterminowy
Procedura rejestracji: NAR
ATC:

Informacje o składnikach leku

żywy - Żywy (niem. Siewen) – wieś mazurska w Polsce położona w województwie warmińsko-mazurskim, w powiecie giżyckim, w gminie Kruklanki. W latach 1975–1998 miejscowość należała administracyjnie do województwa suwalskiego. Leży nad jeziorem Żywy. We wsi prosty, parterowy dwór i zdewastowany zespół folwarczny.

(Pochodzenie informacji o składnikach produktu: Wikipedia)

Powered by bazalekow.eu