Tabletki tonizujące Labofarm (Preparat ziołowy – tabletki) | Laboratorium Farmaceutyczne Labofarm Sp. z o.o. spółka komandytowa

Lek Tabletki tonizujące Labofarm – substancja aktywna: Preparat ziołowy (tabletki). Zawiera w składzie: Crataegi fructus, Crataegi folium cum flore, Melliloti herba, Leonuri cardiacae herba. Wyprodukowała go firma: Laboratorium Farmaceutyczne Labofarm Sp. z o.o. spółka komandytowa, oraz posiada zezwolenie na sprzedaż które jest ważne do: Bezterminowy (procedura rejestracji: NAR).

Informacje o leku/produkcie medycznym:

Skład/substancje czynne: Crataegi fructus, Crataegi folium cum flore, Melliloti herba, Leonuri cardiacae herba
Typ produktu: ludzki
Moc/stężenie: -
Forma produktu: tabletki

Producent: Laboratorium Farmaceutyczne Labofarm Sp. z o.o. spółka komandytowa
Numer zezwolenia: 02751
Ważność zezwolenia: Bezterminowy
Procedura rejestracji: NAR
ATC: C01EX

Informacje o składnikach leku

crataegi fructus - Głóg jednoszyjkowy (Crataegus monogyna Jacq.) – gatunek rośliny z rodziny różowatych. Pochodzi z obszarów zachodniej Azji, Kaukazu, Europy i Afryki Północnej, rozprzestrzenił się także na innych obszarach Afryki, w Australii, Nowej Zelandii i Ameryce Północnej. W Polsce jest pospolity na całym niżu i w niższych położeniach górskich. Jest także uprawiany. Inne nazwy: głożyna, ciernie białe, jaworek, bodlak, bulimączka.

crataegi folium cum flore - Głóg jednoszyjkowy (Crataegus monogyna Jacq.) – gatunek rośliny z rodziny różowatych. Pochodzi z obszarów zachodniej Azji, Kaukazu, Europy i Afryki Północnej, rozprzestrzenił się także na innych obszarach Afryki, w Australii, Nowej Zelandii i Ameryce Północnej. W Polsce jest pospolity na całym niżu i w niższych położeniach górskich. Jest także uprawiany. Inne nazwy: głożyna, ciernie białe, jaworek, bodlak, bulimączka.

leonuri cardiacae herba - Serdecznik pospolity (Leonurus cardiaca L.) – gatunek rośliny wieloletniej należący do rodziny jasnotowatych. Nazwy ludowe: gęsia stopa, lisi ogon, lwie serce.

(Pochodzenie informacji o składnikach produktu: Wikipedia)

Powered by bazalekow.eu