Tabletki uspokajające Labofarm (Preparat ziołowy – tabletki) | Laboratorium Farmaceutyczne Labofarm Sp. z o.o. spółka komandytowa

Lek (ludzki) o nazwie Tabletki uspokajające Labofarm – substancja aktywna: Preparat ziołowy (tabletki). W skład tego produktu wchodzą: Lupuli strobilus, Leonuri cardiacae herba, Melissae folium, Valerianae radix. Producentem tego produktu jest Laboratorium Farmaceutyczne Labofarm Sp. z o.o. spółka komandytowa, oraz posiada zezwolenie na sprzedaż które jest ważne do: Bezterminowy (procedura rejestracji: NAR).

Informacje o leku/produkcie medycznym:

Skład/substancje czynne: Lupuli strobilus, Leonuri cardiacae herba, Melissae folium, Valerianae radix
Typ produktu: ludzki
Moc/stężenie: -
Forma produktu: tabletki

Producent: Laboratorium Farmaceutyczne Labofarm Sp. z o.o. spółka komandytowa
Numer zezwolenia: 02168
Ważność zezwolenia: Bezterminowy
Procedura rejestracji: NAR
ATC:

Informacje o składnikach leku

leonuri cardiacae herba - Serdecznik pospolity (Leonurus cardiaca L.) – gatunek rośliny wieloletniej należący do rodziny jasnotowatych. Nazwy ludowe: gęsia stopa, lisi ogon, lwie serce.

melissae folium - Verte (łac. obróć) – słowo umieszczane na końcu stronicy (recto), wskazujące, że dalszy ciąg tekstu znajduje się na odwrocie (na stronie verso). Umieszczane głównie na ulotkach i folderach, a także na notatkach odręcznych, kiedy zachodzi obawa, że czytelnik nie domyśli się, iż dalszy ciąg znajduje się na odwrocie; głównie wtedy, gdy z tekstu nie wynika, że będzie on kontynuowany. Odpowiednikiem polecenia verte w tekstach gazetowych najczęściej jest dopisek typu cd. na str. 14 – umieszczony pod ostatnim łamem; często znak graficzny.

valerianae radix - Kozłek lekarski (Valeriana officinalis) – gatunek zbiorowy obejmujący kilka do kilkunastu (lub kilkudziesięciu zależnie od autora) gatunków (podgatunków) o podobnym działaniu leczniczym. Nazwy zwyczajowe: waleriana, baldrian, biedrzan (Pomorze), biełdrzan (Śląsk), kocia trawa, odolan, stoniebo. W naturze (bylina), jako uprawna dwuletnia. Występuje w całej Eurazji z wyjątkiem stref arktycznych i pustynnych. Uprawiany i dziczejący w Ameryce Północnej. W Polsce pospolity. Roślina wydziela słodki, miodowy zapach, będący dla kotów afrodyzjakiem.

(Pochodzenie informacji o składnikach produktu: Wikipedia)

Powered by bazalekow.eu