Nobilis E.coli inac. emulsja do wstrzykiwania dla kur (Szczepionka dla kur przeciwko kolibakteriozie – emulsja do wstrzykiwań) | Intervet International B.V.

Nobilis E.coli inac. emulsja do wstrzykiwania dla kur to lek weterynaryjny – a jego forma to emulsja do wstrzykiwań. Jego skład to: E. coli antygen FT, E. coli antygen F11. Producent to Intervet International B.V.. Uzyskane zezwolenie jest ważne do: Bezterminowy.

Informacje o leku/produkcie medycznym:

Skład/substancje czynne: E. coli antygen FT, E. coli antygen F11
Typ produktu: weterynaryjny
Moc/stężenie: -
Forma produktu: emulsja do wstrzykiwań

Producent: Intervet International B.V.
Numer zezwolenia: 0178
Ważność zezwolenia: Bezterminowy
Procedura rejestracji: NAR
ATC: QI01AB05

Informacje o składnikach leku

e. coli antygen ft - Pałeczka okrężnicy (łac. Escherichia coli) – Gram-ujemna względnie beztlenowa bakteria należąca do rodziny Enterobacteriaceae. Wchodzi w skład fizjologicznej flory bakteryjnej jelita grubego człowieka oraz innych zwierząt stałocieplnych. W jelicie ta symbiotyczna bakteria spełnia pożyteczną rolę, uczestnicząc w rozkładzie pokarmu, a także przyczyniając się do produkcji witamin z grupy B i K. Pałeczka okrężnicy w określonych warunkach wykazuje chorobotwórczość dla człowieka, wywołując głównie schorzenia: układu pokarmowego i moczowego. Nazwa bakterii pochodzi od nazwiska jej odkrywcy, austriackiego pediatry i bakteriologa Theodora Eschericha.

(Pochodzenie informacji o składnikach produktu: Wikipedia)

Powered by bazalekow.eu