Gestavet (200 j.m. + 400 j.m.)/ 5 ml, liofilizat i rozpuszczalnik do sporządzania roztworu do wstrzykiwań dla świń (Serum gonadotropinum + Chorionicum gonadotropinum – liofilizat i rozpuszczalnik do sporządzania roztworu do wstrzykiwań) | Laboratorios Hipra, S.A.

Lek o nazwie Gestavet (200 j.m. + 400 j.m.)/ 5 ml, liofilizat i rozpuszczalnik do sporządzania roztworu do wstrzykiwań dla świń (Serum gonadotropinum + Chorionicum gonadotropinum / liofilizat i rozpuszczalnik do sporządzania roztworu do wstrzykiwań). W skład tego produktu wchodzą: PMSG, HCG. Producentem tego produktu jest Laboratorios Hipra, S.A., oraz posiada zezwolenie na sprzedaż które jest ważne do: 2023-12-18 (procedura rejestracji: NAR).

Informacje o leku/produkcie medycznym:

Skład/substancje czynne: PMSG, HCG
Typ produktu: weterynaryjny
Moc/stężenie: (200 j.m. + 400j.m.)/5ml
Forma produktu: liofilizat i rozpuszczalnik do sporządzania roztworu do wstrzykiwań

Producent: Laboratorios Hipra, S.A.
Numer zezwolenia: 1288
Ważność zezwolenia: 2023-12-18
Procedura rejestracji: NAR
ATC: QG03GA99

Informacje o składnikach leku

pmsg - Superowulacja - uwolnienie w jednym czasie kilku (kilkunastu) komórek jajowych z pękniętych dojrzałych pęcherzyków jajnikowych. Superowulacja może być procesem naturalnym bądź stymulowanym przez człowieka. Stosowana u samic dawczyń komórek jajowych w technice przenoszenia zarodków, w wyniku czego można znacznie zwiększyć liczbę potomstwa zwierząt o pożądanych cechach. Superowulacje można wywołać podając PMSG (eCG) iniekcyjnie po wcześniejszej synchronizacji cyklu przez gestageny.

hcg - hCG (human chorionic gonadotropin) – ludzka gonadotropina kosmówkowa HCG (Hickson Compact Group) – katalog astronomiczny zwartych grup galaktyk

(Pochodzenie informacji o składnikach produktu: Wikipedia)

Powered by bazalekow.eu